Projeler

Tual Bahçekent

Tual Bahçekent

Yeni İstanbul'un Yeni Yaşam Projesi!

Simdi Istanbul’un yeni yüzü Bahçekent’te Yepyeni bir kent yükseliyor: Tual Bahçekent Yeni Istanbul’un simgesi Bahçekent’te gelecegin sehircilik anlayısını ortaya koyan Tual Bahçekent, kent içinde modern bir kent olarak yükseliyor. Emlak Konut ve TOKI güvencesiyle Dag Mühendislik uzmanlıgını bulusturan yasam projesi Tual Bahçekent, 190 dönüm alana yayılan toplam 1.617 konut, 122 residence, ticari ünite, sosyal tesisler, saglık, egitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent’in simgesi olmaya aday...

Kanal Istanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçesehir, Atasehir ve Kayasehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor. Genis, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip. Bahçekent ile Istanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor.

1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri sunan Tual Bahçekent,2000 konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.

Tual Bahçekent

Yalnızca bir ev değil, başlı başına bir kent!

Yüksek mimari standartlarıyla ve üstün yapı kalitesiyle fark yaratan Tual Bahçekent’te farklı beklentilere farklı çözümler üreten bir yasam zenginliği sürekli elinizin altında. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Hayat Parkı’na hakim yaşam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.

Her bloktan Hayat Parkı manzarasına hakim olacak şekilde planlanan Tual Bahçekent’in bahçe ya da balkon seçenekli konutlarında temiz havadan faydalanacak, gürültü kirliliğinden uzak huzur dolu anlar yasayacaksınız.

Tual Bahçekent çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz saygın eğitim kurumlarına ev sahipliği yapıyor. Özel ve devlet okulları, bağımsız bölümden oluşan kreşler ve öğrenciler için düşünülmüş eğitim tesisleri Tual Bahçekent’te bir arada bulunuyor. ent’te bir arada bulunuyor.

Kanal Istanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçesehir, Atasehir ve Kayasehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor.

MEGA PROJELERE YAKIN

Burada yatırımınızda, konumunuzda kazanca uzak değil!

3. HAVALİMANI

KANAL İSTANBUL

TEM ve KUZEY MARMARA OTOYOLU

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Proje sitesi

Diğer Projeler :